wtorek, 11 stycznia 2011

Krótkie podsumowanie - 2010

Kolejny rok działalności stowarzyszenia Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa za nami. Zawsze mogliśmy zrobić więcej choć w nawale codziennych obowiązków różnie to wyglądało… Szczególne podziękowania chciałbym złożyć naszym gospodarzom czyli dyr. HUTNIKA p. Arturowi Laskowskiemu i p. Małgorzacie Wyszyńskiej za wielką życzliwość i elastyczność przy układaniu naszego "grafika" zawsze nam okazywaną.
Oczywiście najważniejszą częścią klubu są sami gracze i członkowie stowarzyszenia czyli Damian, Tomek (Capricorn), Emil, Krzysio, Bartek, Słoń, Filip, Piotrunia. Dziękuje Wam wszystkim za uczestnictwo w życiu i spotkaniach naszej Inicjatywy.Najwyższy czas również na zdjęcia z XVI Armagedonu, czyli naszej "koronnej" imprezy organizowanej wspólnie z Taktyką i Strategią, na której gościliśmy w listpadzie graczy zarówno z Łodzi, jak i … Singapuru.

Impreza była świetna, dziękuję uczestnikom za przybycie. Miło było gościć ponad w naszym małym klubiku tylu planszówkowych zapaleńców.Zapraszam również wszystkich do uczestnictwa w spotkaniach klubowych w 2011 roku, najbliższe już niebawem.
2 komentarze:

  1. Cześć Maciek! Gratuluję świetnej inicjatywy.
    Pozwoliłem sobie promować ją na moim wyszkowskim blogu http://mojwyszkow.blogspot.com/

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Łukaszu, dzięki za dobre słowo, odwiedź nas kiedyś!

    OdpowiedzUsuń