poniedziałek, 19 marca 2012

Krótki marcowy raporcikJak zapowiadałem ostatnio tak też było. W sobotę 09.03 odbyło się drugie w tym roku spotkanie Wyszkowskiej Inicjatywy Planszówkowej. Frekwencja dopisała, a jakże! poczułem się przez chwilę jak za starych czasów W.I.P :-)

Na start poszła stara i poczciwa Gra o Tron, do której usiedliśmy w pełnym składzie. Pomimo obecności dwóch 'świeżaków' rozgrywka miała bardzo wyrównany charakter i zakończyła się dopiero w 9 rundzie zwycięstwem rodu Bearathon (czyli tych od grubego króla, jak ktoś oglądał serial).
Na drugim stole budowano, stodoły, szopy, drogi i rozkładano Pasibrzucha, czyli towarzystwo bawiło się przy Carcassone. Z tego co dało się usłyszeć, to wiem że Emil oszukiwał :-)

Dziękuję wszystkim za przybycie tego dnia do Hutnika. Bawiliśmy się w składzie: Ilona, Paulina, Bartek, Darek, Emil, Krzysiek, Tomek, Tomek nowy i ja.

W najbliższą sobotę na warszawskiej Pradze znane w naszym gronie spotkanie Rzuć Kostką . Polecam, z Wyszkowa to niedaleko, a będzie w co i z kim pograć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz